Referencje

Poniżej prezentujemy pięć referencji: cztery polskie, w tym najnowsza ma datę 1 marca 2024, i jedną, z koncernu (wówczas) LafargeHolcim, który nabył węzeł betoniarski SIMI (80 m3/h) i uruchomił w Serbii. Tłumaczenie referencji z tego koncernu znajduje się pod skanem oryginału serbskiego.

Referencję pierwszą, najnowszą, wystawiła firma "Prefabet K-ce" Sp. z o.o., która węzeł betoniarski SIMI nabyła w roku 2018 i która, po kilku latach jego eksploatacji, zdecydowanie twierdzi, że jest z tego węzła (60 m3/h) bardzo zadowolona.

Referencję drugą wystawiła firma P.W. "ADAM" z Trojanowa pod Poznaniem, wcześniej z pobliskich Skoków, która od połowy roku 2019 produkuje beton na węźle betoniarskim SIMI (45 m3/h).

Referencję trzecią wystawiła firma Sic Lazaro Polska z Polic koło Szczecina, filia hiszpańskiego koncernu Sic Lazaro, która węzeł betoniarski SIMI (45 m3/h) zainstalowała u siebie w 2013 i eksploatuje go nadal.

Referencję czwartą wystawiła firma Markbud z Poddębic koło Łodzi, która w odstępie kilku lat nabyła dwa węzły [2008 (15 m3/h) i 2016 (30 m3/h)] betoniarskie SIMI.

Referencję piatą wystawił koncern (wówczas) LafargeHolcim, który nabył węzeł betoniarski SIMI (80 m3/h) i uruchomił w Serbii w roku 2015. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------


Koncern Lafarge (LafargeHolcim)

Referencja

Mamy przyjemność zarekomendować produkty firmy "Simi Sp. z o.o. - węzły betoniarskie" z Mladenovca w Serbii, która w roku 2015 dostarczyła nam i uruchomiła węzeł betoniarski MOBIL BSA 80HLS.

Wspomniany węzeł betoniarski, ewidentnie dobrze skonstruowany, z częściami produkcji zachodniej, pracuje stabilnie.

Simi Sp. z o.o, firma, z którą łatwo się komunikować, zapewnia:

- serwis fabryczny
- serwis zdalny (TeamViewer)
- dostawę części zamiennych.

Ogólne wrażenie, które wynika z korzystania ze wspomnianego węzła betoniarskiego, jest pozytywne.

Lafarge, Beoczińska Fabryka Cementu, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Beoczin

Belgrad, 09.11.2017