Węzły betoniarskie

Węzły betoniarskie SIMI są produkowane w Serbii zgodnie z najnowszymi tendencjami: są prostej budowy, solidnie oprogramowane. Mała liczba części ruchomych zwiększa ich niezawodność, zapewnia długotrwałą, ekonomiczną pracę.

Simi zostało założone w roku 1991 przez dypl. inż. Milovana Jakovljevicia, wcześniej jednego z czołowych projektantów węzłów betoniarskich w byłej Jugosławii. Fabryka jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie Południowo-Wschodniej. Wszystkie są objęte certyfikatami TUV SUD, wytwarzane zgodnie z dyrektywami UE. Większość maszyn produkowanych przez SIMI jest eksportowanych do kilkunastu krajów na trzech kontynentach – w Europie, Azji i w Afryce.

„Głównym wyróżnikiem naszej firmy i powodem naszych sukcesów – mówi Jakovljević - są nasi inżynierowie. Dzięki wprowadzanym przez nich innowacjom i dziesiątkom lat doświadczeń SIMI produkuje węzły betoniarskie wysokiej jakości i w przystępnych cenach. Węzły betoniarskie SIMI są stosunkowo prostej budowy, ale solidnej konstrukcji, z precyzyjnie dobranymi komponentami. z małą liczbą elementów ruchomych, co jest kluczem do oszczędnej pracy, niezawodności, żywotności instalacji.”

„Wachlarz wykorzystania naszych węzłów jest szeroki – podkreśla Jakovljević. Pracują przy budowie autostrad, mostów, domów, lotnisk, elektrowni wodnych; wykorzystywane są w procesie produkcji różnych prefabrykatów. Wytwarzanie betonu jest kontrolowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologicznie rozwiązań, co sprawia, że masa betonowa powstaje precyzyjnie według zadanych parametrów i jest najwyższej, oczekiwanej jakości.”

Czytaj więcej