Węzły betoniarskie

Węzły betoniarskie SIMI są produkowane w Serbii zgodnie z najnowszymi tendencjami: są prostej budowy, solidnie oprogramowane. Mała liczba części ruchomych zwiększa ich niezawodność, zapewnia długotrwałą, ekonomiczną pracę.„Głównym wyróżnikiem naszej firmy i powodem naszych sukcesów – mówi Milovan Jakovljević, wieloletni szef i współwłaściciel SIMI - są nasi inżynierowie. Dzięki wprowadzanym przez nich innowacjom i dziesiątkom lat doświadczeń nasza fabyka produkuje węzły betoniarskie wysokiej jakości, a mimo to w przystępnych dla klientów cenach. Węzły betoniarskie SIMI są stosunkowo prostej budowy, ale solidnej konstrukcji, z precyzyjnie dobranymi komponentami. z małą liczbą elementów ruchomych, co jest kluczem do oszczędnej pracy, niezawodności, żywotności instalacji.”

„Wachlarz wykorzystania naszych węzłów jest szeroki – podkreśla Jakovljević. Pracują przy budowie autostrad, mostów, domów, lotnisk, elektrowni wodnych; wykorzystywane są w procesie produkcji różnych prefabrykatów. Wytwarzanie betonu jest kontrolowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologicznie rozwiązań, co sprawia, że masa betonowa powstaje precyzyjnie według zadanych parametrów i jest najwyższej, oczekiwanej jakości.”


W produkcji węzłów betoniarskich – dodaje inż. Jakovljević - SIMI szczególną uwagę zwraca na zachowanie możliwie małych rozmiarów komponentów, bo ma to wielkie znacznie w transporcie. Już na placu u odbiorcy betoniarnie SIMI wyróżniają się wyjątkowo łatwym montażem. W razie potrzeby łatwo je zdemontować i przenieść w inne miejsce. Nie zajmują sporej powierzchni, nie wymagają szczególnych fundamentów; węzłom mobilnym wystarczy zwykła, twarda, pozioma powierzchnia. 

„Pozytywny wysiłek fabryki sprawia, że nasze betoniarnie potrafią zadowolić wymagania różnych nabywców w rozmaitych częściach świata. Wybierając produkt naszej firmy klient zyskuje w nas dobrego, przyjaznego  partnera biznesowego.” – akcentuje Jakovljević.

Fabryka nie ogranicza się do produkcji węzłów jako takiej. Oferuje potencjalnym klientom wszechstronną pomoc w doborze najlepszych dla ich potrzeb rozwiązań. Elastyczna w podejściu do zgłaszanych przez klientów tematów jest otwarta na rozwiązania niestandardowe. Po przekazaniu węzła betoniarskiego odbiorcy pozostaje z nim stałym kontakcie, zarówno doradczym, jak serwisowym. W razie potrzeby sprawdzenia systemu sterowania inżynierowie SIMI wchodzą do niego – co jest powszechną już praktyką - na odległość, przez Internet, przy użyciu aplikacji TeamViewer.

„W zakresie produkcji betonu mamy szeroką, ugruntowaną wiedzę, a nasze zaangażowanie i wsparcie naszym klientom się w sensie przenośnym i dosłownym po prostu opłaca – akcentuje Milovan Jakovljević. ”Czytaj więcej