Węzły betoniarskie

Węzły betoniarskie SIMI są produkowane w Serbii, z udziałem  wyłącznie zachodnich podzespołów - zgodnie z najlepszymi trendami. Są prostej, ale skutecznej budowy, solidnie oprogramowane.

Mała liczba części ruchomych zwiększa ich niezawodność. Przy prawidłowej, nawet natężonej pracy węzły betoniarskie SIMI zapewniają długotrwałą i ekonomiczną ich eksploatację.

Klienci w Polsce i na świecie, którzy kupili węzeł betoniarski SIMI, a chcą mieć w pewnym momencie większy, kupują go chętnie również w SIMI.
„Głównym wyróżnikiem naszej firmy i powodem naszych sukcesów – mówił niejednokrotnie dypl. inż. Milovan Jakovljević (1942-2022), wieloletni szef i współwłaściciel SIMI - są nasi inżynierowie. Dzięki wprowadzanym przez nich innowacjom i dziesiątkom lat doświadczeń nasza fabryka produkuje węzły betoniarskie wysokiej jakości, a mimo to w przystępnych dla klientów cenach.”

„Wachlarz wykorzystania naszych węzłów jest szeroki – podkreślał Jakovljević. Pracują przy budowie autostrad, mostów, domów, lotnisk, elektrowni wodnych; wykorzystywane są w procesie produkcji różnych prefabrykatów.”

”W produkcji węzłów betoniarskich – kontynuował inż. Jakovljević – SIMI szczególną uwagę zwraca na zachowanie możliwie małych rozmiarów komponentów, bo ma to wielkie znacznie w transporcie. Już na placu u odbiorcy betoniarnie SIMI wyróżniają się wyjątkowo łatwym montażem. W razie potrzeby łatwo je zdemontować i przenieść w inne miejsce. Nie zajmują sporej powierzchni, nie wymagają szczególnych fundamentów; węzłom mobilnym wystarczy zwykła, twarda, pozioma powierzchnia."

Fabryka oferuje potencjalnym klientom wszechstronną pomoc w doborze najlepszych dla ich potrzeb rozwiązań. Elastyczna w podejściu do zgłaszanych przez klientów tematów jest otwarta na rozwiązania niestandardowe. Po przekazaniu węzła betoniarskiego odbiorcy pozostaje z nim stałym kontakcie, zarówno doradczym, jak serwisowym. W razie potrzeby sprawdzenia systemu sterowania inżynierowie SIMI "wchodzą" do niego – co jest powszechną już praktyką - na odległość, przez Internet, przy użyciu aplikacji AnyDesk.